Article-Img3

پنج شرکت امنیت سایبری که باید بشناسید

همانند سرمایه گذاران تازه کار، تیم بررسی ارتباطات جانبی در رایانه نیز سالانه به جست و جوی تعداد زیادی از شرکت های مرتبط می پردازد (هر شاخه تقریبا ۱۰۰۰ شرکت را در سال زیر نظر می گیرد). ما تصمیم گرفتیم تا بعضی از استارتاپ های محبوب خود را در زمینه امنیت سایبری با شما به اشتراک بگذاریم.

ReSec

ReSec یک شرکت پیشتاز در زمینه تکنولوژی امنیت محتوا و بازیابی (CDR) می باشد. فعالیت های این شرکت به گونه ای است که بدافزار های پوشه ای را باپردازش محتوی معینی خنثی می کند، ساختار آن را بررسی کرده و یک پوشه ثانویه با فرمت اصلی ایجاد می کند. با این روند المان های مشکوک را جداسازی کرده و به استفاده کننده در مورد دریافت پوشه سالم و بدون ضرر اطمینان می دهد. فرایند CDR به صورت تصاعدی برای مقابله با افزایش تهدیدات پردوام (APTs) محبوبیت پیدا کرده است، چرا که تکنیک های ارسال نفوذناپذیر بدافزارها دائما در حال پیشرفت است.

چه چیزی این شرکت را منحصر به فرد کرده است؟

برخلاف سایر ارائه دهندگان CDR، تکنولوژی ReSec می تواند نسخه ثانویه کاملا مشابه با فایل اصلی را بازسازی کرده و با اطلاعات آسیب دیده یا مخرب جایگزین کند، برای مثال لینک هایی که به آدرس URL اصلی ختم نمی شود را با لینک های اصلی جایگزین می کند و کاملا اطمینان می دهد که هیچ ضربه ای به فضا و روندکسب و کار شما وارد نشود.

Sepio Systems

Sepio Systems کاهش و تسکین حملات مضر سخت افزاری را به واسطه بررسی دستگاه های جانبی، اخطار دادن و بلاک کردن هر نوع دسترسی یا تلاش برای حمله، آماده کردن هوش مصنوعی مستقر در فضای ابری برای مقابله با تهدید و اخطار سریع، و اجازه دادن برای انجام اقدامات مهم برای خرد کردن عملیات امنیتی در مقیاس دستگاه جانبی مهیا می سازد.

چه چیزی این شرکت را منحصر به فرد کرده است؟

فقط شرکت Sepio است که امکان تشخیص تا مرز لایه فیزیکی (سخت افزار) را به منظور ترمیم نقاط آسیب پذیر و مبارزه با تهدیدات تشخیص داده نشده با سایر راه حل ها را به ما می دهد.

ZecOps

ZecOps توانایی های مرکزی عملیات های امنیتی(SOC) در حوزه فناوری اطلاعات(IT) را فراهم می سازد تا عملیات شکار تهدیدات و بررسی جدی در مقیاس مشخص را همزمان با کوتاه کردن زمان پاسخدهی مورد نیاز برای کنترل کردن حوادث به وسیله خودکار کردن ریشه دستگاه انجام دهد. این عمل باعث بررسی و کاهش یافتن تهدیدات پیشرفته و بادوام می شود.(کاربرد در دستگاه های ATM، لپ تاپ ها و دستگاه های موبایل)

چه چیزی این شرکت را منحصر به فرد کرده است؟

ZecOps تنها شرکت در بازار است که از قواعد پی در پی و خودکار برای ۱) شناسایی و استخراج رفتار و ظرفیت هایی که از حدود امنیتی موجود عبور می کنند، ۲) شناسایی مجموعه حملات پیش رو، ۳) نوعی همگام سازی با فایل های ضروری که برای کنترل و دستوردهی استفاده می شوند و ۴) آشکارسازی هدف حملات قبلی، بهره می برد.

ArecaBay

ArecaBay تیم های امنیت اطلاعات(InfoSec) و توسعه دهندگان اطلاعاتی خود را برای شناسایی، نظارت، و امن کردن قابلیت های دسترسی افزونه ها فعال می کند. به خصوص برای دسترسی های شخصی که برای دنیای بیرون قابل نمایش نمی باشند یا مجوز های لازم برای ارتباط با دستگاه سوم. ArecaBay به جای این که افزونه ها را وادار به استفاده از راه های ورود دیگر برای دسترسی بکند (مثل استفاده از فضای ابری یا قرار گرفتن در حالت اختیار کامل)، از یک معبر ارتباطی قابل چرخش استفاده می کند و یک لایه موتور ارتباطی متشکل از ریزسنسورهایی که بدون آسیب رسانی به کد یا محیط اجرا قابلیت تشخیص افزونه ها را ممکن می سازند را با سیستم انطباق می دهد.

چه چیزی این شرکت را منحصر به فرد کرده است؟

در حالی که تنها دو شرکت دیگر در جهان به اسم های Salt Security  و Wallarm خدمات شناسایی دسترسی افزونه را به وسیله یادگیری ماشین انجام می دهند،ArecaBay به واسطه معبر اساسا ارتباطی خود و این قابلیت که با بهترین سطح لایه ای تمام جریان های افزونه ای نظارت می کند، خود را متمایز کرده است.

CYR3CON

CYR3CON یک راه حل همه کاره را پیشنهاد می کند که اطلاعات شبکه تاریک (dark web) را به وسیله یادگیری ماشین(machine learning) بررسی می کند تا نقاط ضروری و حساس را در اولویت قرار داده و تهدیدات احتمالی را قبل از روی دادن شناسایی کند. با این که این یک ادعای بزرگ است، اما CYR3CON نتایج راه حل خود را در ۳ مقاله با خواننده یکسان منتشر کرد تا ثابت کند که روش او یک رشد ۲۰ برابری در مقابل درجه استاندارد های ملی آمریکا داشته است، وCYR3CON توانست حمله ی بدافزار WannaCry را حدود یک ماه زودتر از تاریخ واقعی پیش بینی کند.

چه چیزی این شرکت را منحصر به فرد کرده است؟

بر خلاف روش های دیگر مدیریت اجزای آسیب پذیر که یک تغذیه اطلاعاتی دیگر را برای بررسی به تیم های امنیتی با نیروی کار کم پیشنهاد می کنند، CYR3CONبرای تیم های امنیتی یک لیست بزرگ مرتب شده از نقاط آسیب پذیر ارتباطی را بر اساس این که این جزء یا نقطه چقدر مستعد استخر بهره برداری می باشد به شما می دهد.

اگر تمایل به برقراری ارتباط با هر کدام تز شرکت های معرفی شده را دارید می توانید با پست الکترونیکی rohit@pnptc.com ارتباط برقرار کنید.

https://resec.co/

https://www.sepio.systems/

https://www.zecops.com/

https://www.arecabay.com/

https://www.cyr3con.ai/

برای مشاهده و مطالعه منبع اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

خواهشمند است نام خود را بنویسید.
لطفا پیامتان را بنویسید.