کمپ هوش مصنوعی

   کمپ هوش مصنوعی شتابدهنده پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، سعی دارد تا بزرگ‌ترین مجموعه‌ی تخصصی هوش مصنوعی در کشور را ایجاد نماید و با برگزاری رویدادها، نشست‌ها، دوره‌های کارآموزی و برنامه‌های متعدد دیگر، به پیشرفت‌های علمی و فنی در این حوزه سرعت بخشد.

   استارتاپ ها و کسب‌وکارهای تخصصی، سرمایه گذاران، مدرسین و علاقه‌مندان حوزه هوش مصنوعی، علوم داده، یادگیری ماشین و سایر حوزه‌های مرتبط، همگی از اعضای این کمپ به شمار می‌روند و مخاطب برنامه‌ها و خدمات ما هستند.

   بدین‌وسیله از کلیه‌ی اعضای اکوسیستم هوش مصنوعی در کشور دعوت می‌کنیم تا با تکمیل فرم زیر، به گروه هوش مصنوعی شتابدهنده دانشگاه شریف ملحق شوند و از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوند.

P6YSG41

لیست خدمات

مخاطبین دوره‌ی کارآموزی هوش مصنوعی، کسانی هستند که حداقل‌های علمی جهت انجام پروژه‌های مرتبط را دارند ولی به دلیل نداشتن تجربه کافی، نیازمند انجام پروژه واقعی و مشورت با منتورهای این حوزه هستند.
دوره های آموزشی تخصصی

دوره های آموزشی تخصصی

این مجموعه از دوره‌های آموزشی برای افرادی که علاقه‌مند به یادگیری مباحث هوش مصنوعی و علوم داده هستند طراحی شده است تا با گذراندن این دروس، دانش لازم برای ورود به بازار کار را کسب نمایند.
شبکه سازی و انتقال دانش از ارکان اصلی توسعه‌ی هر اکوسیستم فعالی است. در این سلسله جلسات علاوه بر انتقال دانش، بستری جهت شبکه‌سازی اعضای اکوسیستم هوش مصنوعی در کشور مهیا شده است.
محتوای آموزشی

محتوای آموزشی

تغییرات و رشد سریع هوش مصنوعی باعث میشود تا کارشناسان این حوزه برای به‌روز بودن و آشنایی با چالش‌های جدید، نیازمند مطالعه مستمر باشند.
ارائه خدمات تخصصی به استارتاپ‌های حوزه هوش مصنوعی در صورتی از کیفیت مطلوبی برخوردار خواهد بود که مجموعه مورد نظر، شبکه‌ای قوی از منتورها، کارشناسان و سرمایه‌گذاران داشته باشد.
درخواست همکاری

درخواست همکاری

تعامل و مشارکت می‌تواند تاثیر به سزایی در افزایش خروجی‌ها و عملکرد هر مجموعه داشته باشد لذا پیشنهادات همکاری میتوانند سازنده و کارآمد باشند.

واحدهای همکار

عملکرد کمپ هوش مصنوعی

شبکه مربیان
ایده‌های دریافتی
رویداد برگزار شده
شبکه سرمایه‌گذاران
استارتاپ پذیرش شده
متقاضی رویدادها

سوالات متداول

چگونه می‌توان از فعالیت‌های کمپ مطلع شد؟

نام و ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید و یا از طریق کانال شتابدهنده شریف به آدرس SharifAccelerator@ فعالیت‌های ما را دنبال کنید.

دوره‌ی بعدی کارآموزی هوش مصنوعی چه زمانی برگزار میشه؟

این دوره برای تابستان 1400 برنامه‌ریزی شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه دوره کارآموزی هوش مصنوعی مراجعه نمایید.

آیا می‌توانم ویدئوی دورهمی‌های آموزشی را داشته باشم؟

بله، این ویدئوها از طریق صفحه آپارات شتابدهنده شریف در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

عضویت در خبرنامه