default

توضیحات بیشتر

روستینو به دنبال ایجاد نسل جدیدی از ابزار­های کاربری است تا هرچه بیشتر برای سلامت جامعه  خدمت نماید.

روستینو، اولین اسباب­‌بازی هوشمند مبتنی بر IOT در ایران است. با این اسباب‌­بازی کودکان م‌ی­توانند تمامی اسباب­‌بازی‌های کنترلی را با ذهن خود به حرکت در آورند.  با بهره­‌گیری از این افزونه اسباب‌­بازی، بچه‌­ها قادر خواهند بود اراده خود را بر اسباب­‌بازی‌­های کنترلی غالب کرده و آن‌ها را با ذهن خود به هر سمتی هدایت کنند.

با بهره­‌گیری از این اسباب‌­بازی‌­ها، کودکان عکس‌العمل ذهن خود را بر روی اسباب­‌بازی‌­های خود به صورت واقعی مشاهده خواهند نمود. این اتفاق باعث آگاهی کودک به سطح تمرکز خود شده و به صورت ناخودآگاه تلاش خواهد کرد تمرکز ذهنی خود را افزایش دهد. این اسباب­‌بازی با بهره‌­گیری از تکنولوژی‌­های روز دنیا کمک خواهد کرد کودکان شما بهترین کارایی ذهنی را با اسباب بازی­‌های خود تمرین و به فردی با هوش تبدیل شوند.

این اسباب بازی می­‌تواند در صورت رضایت والدین سیگنال­‌های ذهنی فرزندان شما را به سرور این شرکت ارسال نماید. تحلیل‌های مختلفی بر روی سیگنال‌­ها صورت گرفته و گزارش‌­های مفیدی از میزان استرس، تمرکز،آرامش و … برای والدین، مشاوران و روانشناسان روی اپلیکیشن مختص این اسباب‌بازی ارایه می‌گردد