default

توضیحات بیشتر

نواک سرویسی برای یافتن و گوش دادن به بهترین‌های موسیقی است که با پوشش دادن حجم وسیعی از تولیدات موسیقی کشور سعی در فراهم آوردن سرویسی قابل‌دسترس در هر زمان و در هر مکان  برای کاربران خود دارد. سامانه پخش موسیقی آنلاین نواک، سرویس برخط تازه‌ای برای علاقمندان موسیقی و حامیان هنر و فرهنگ ایرانی است که برای تمامی دستگاه های هوشمند، فارغ از مدل و برند قابل استفاده است. نواک همراهی است برای شنیدن موسیقی دلخواه کاربران که با به کارگیری تکنولوژی های نوین دنیای وب به اعتلای حقوق ناشرین موسیقی در ایران کمک خواهد کرد.

با استفاده از نواک کاربران می‌توانند بدون نیاز به اشغال فضای دستگاه‌های هوشمند خود، به صورت آنلاین به موسیقی‌های دلخواه گوش کنند و لیستی از بهترین‌های خود داشته باشند. لیست موسیقی‌های محبوب هر کاربر با سایر کابران قابل اشتراک‌گذاری است، به‌علاوه نواک با توجه به سلیقه و علاقه‌مندی کاربران، موسیقی‌های متناسب را به کاربر پیشنهاد می‌دهد.

مطالعه، توسعه و نهایی سازی این سامانه حاصل تلاش بی‌وقفه تیمی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تبریز و دانشگاه شهید بهشتی است که مورد حمایت مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف هستند و هم‌اکنون در دانشکده فنی دانشگاه تهران مستقر هستند.